WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret, Elektronik ticaret ya da internet ticareti olarak bilinmektedir. En önemli işlevi çevrimiçi ortamı kullanarak mal ve/veya hizmet alım satımı yapmak, aynı zamanda bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan para ve veri aktarımı sağlamaktır. Genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışını yapmak için kullanılır. Bununla birlikte internet üzerinden kolaylaştırılan her türlü ticari işlemi de kapsamaktadır. Aynı zamanda özellikle mal ve hizmetlerin işlemesini ve çevrimiçi platformda gösterilmesini de ifade etmektedir.

E-Ticaretin tarihi ilk olarak çevrimiçi satışla başlamaktadır. 11 Ağustos 1994 yılında bir insan Sting grubunun bir CD’sini Amerikan perakende platformu olan NetMarket web sitesi aracılığıyla arkadaşına çevrimiçi ortamda satmıştır. Bu olay sayesinde bir işletme içerisinden internet aracılığı ile ürün satın alan ilk tüketicinin oluşmasına olanak sağlamıştır. Yani bugünlerde yaygın olarak bildiğimiz E-Ticaretin ilk örneğini bize sunmuştur.

O zamandan beri E-Ticaret, çevrimiçi perakendeciler ve pazaryerleri aracılığı ile ürünlerin müşteriler tarafından keşfedilmesini ve satışların kolaylaştırılmasını sağlamak için geliştirilmiştir.

Küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar herkes E-Ticaretten yararlanmıştır. Bu da malların veya hizmetlerin geleneksel pazarlama ile mümkün olmayan ölçekte satılmasını sağlamıştır.

PHPSiteniz.com ekibi olarak, sizlerin E-Ticaret ihtiyaçlarınızı profesyonel ekibimizle sağlamaktayız. Tek ürün tanıtımından, sanal pazara kadar tüm sektörler için E-Ticaret formülleri üretmekte ve profesyonel SEO yazılımımız ile sizi dijital dünyada önemli bir yere taşıyoruz. 

Kurduğumuz sistemden sonra, yapacağınız satış sistemleriniz ile karınızı katlayın.