WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Dijital pazarlama ve internetten satışlarının, müşterilerin vazgeçilmezi olduğu bir dönemde, siz de firmanızı tanıtabilir, internet siteniz üzerinden ürünlerinizi pazarlayabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Kuzgun Medya olarak, her işletmenin internet sitesi sahibi olması için PHPSiteniz.com sitemizi kurarak, profesyonel temalarımızı satışa koyduk. Üstelik bir yıllık hosting ve kurulum da ÜCRETSİZ.

Temalarımızı, sitemiz üzerinden inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz. Dilerseniz, kredi kartına taksit seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz.

İstediğiniz takdirde, whatsapp, çevrimiçi destek gibi opsiyonel özellikleri de temalarınıza ekleyebilir, kullanımızına sunabiliriz.

İnternet sitenizi, kolay kullanıcı arayüzü ile Yönetim Paneli'nden yönetebilir, istediğiniz takdirde, teknik destek hizmetimizden faydalanırsınız. Ekibimiz, sizin adınızı internet sitenizde istediğini resim ve metin değişikliklerini gerçekleştirir ve sitenizi güncel halde tutarak, arama motorlarında ulaşılabilirliğinizi arttırabilir.

Profesyonel SEO desteğiyle, arama motorları ve internet sıralamasındaki yerinizi yükseltebilir, müşterileriniz için harika bir dijital referans oluşturabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileğiyle...